KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Hakan Panel Çit Sistemleri

Panel çit sektörünün öncüleri arasında yer alan Hakan Panel Çit, ülke içi ve ülke dışı geniş bir satış ağına sahiptir. Modern ve en yeni tel çit çeşitlerinden ülkemizin her yöresindeki vatandaşın faydalanabilmesi için çalışan firma, sipariş verilen ürünü minimum sürede adrese ulaştırıp, birkaç saat içinde montajını tamamlar. Üretimi yapılan tüm ürünler TSE ve ISO 9001 belgelidir. Bir kez döşenen ve çok uzun yıllar kullanılan kalitede ürün çeşitleri ile karşınıza çıkan firma, hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışır.

 

Büyük spor komplekslerinin yapımı, amatör veya profesyonel tenis, basketbol veya futbol sahalarının oluşturulması, hava alanlarının çevrelenmesi, site ve alışveriş merkezlerinin güvenli hale getirilmesi gibi hizmetler mevcuttur. Ayrıca spor komplekslerinde yer alan izleme alanları yani tribünler firmamız tarafından büyük titizlikle hazırlanır. Kalabalık kitlelerin rahatça spor yapması ve güvenli şekilde alışveriş çıkması için tüm hizmetler eksiksiz olarak verilir. Ayrıca büyük veya küçük bağ ve bahçelerin güvenliği için, her türlü tel veya çit, dekoraçim ürünmleri üretim ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır.   

Eski usul güvenlik sistemine yeni bir bakış açısı getirmek amacı ile kurulan firmamız, yeniliklere açık dinamik kadrosu ile tüm dünyadaki yenilikler takip ederek hizmet vermektedir. Uluslararası standartlara uyumlu tüm tel ve tel mamullerinin üretim ve satışı yapılır. Hesaplı panel çit  çeşitlerinden, her bölgedeki vatandaşımızın faydalanması hedeflenmektedir. Ayrıca her bütçeye uyması için taksit ve uygun ödeme koşulları mevcuttur. Dekoratif ve dayanıklı dekoratif panel çit filesi çeşitlerinin üretim ve montajını yapan ve tüm ülkeye hizmet götüren sağlam bir kadromuz mevcuttur. Firmamıza ait internet sitesinden sipariş verdiğiniz ürün,  en kısa süre içinde tamamlanarak montajı yapılır. Titizlikle hazırlanan tüm ürünler, uzun yıllar garanti kapsamındadır.