ÜRÜN DETAY

Beton Direkli Çit


Ürün Kodu: 1560
Fiyat: Girilmedi

BETON DİREKLİ ÇİT SİSTEMLERİ

 

Bu çit türü yaygın olarak arazi ve bahçelerin etrafını çevirmek amacıyla kullanılmaktadır. Beton direkler farklı uzunluklarda üretilmektedir. Genellikle düz beton direkler 2 mt ve 2.50 mt, eğri beton direkler ise 2.40 mt ve 3 mt üretilmektedir. Olumsuz hava şartları için dayanıklıdır. Uzun yıllar bozulmadan kullanılabilir. Beton direkler monte edilirken 3 mt aralık bırakılarak gömülmektedir. Üzerine istenirse galvaniz ve PVC tel montaj yapılabilir. Bu çitler genel olarak boş araziler, bina güvenliği, hava alanı güvenliği gibi işlemler için uygundur. Beton direkli çitler, tel örgü sistemlerinde dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir. Fiyatları ekonomik olup uzun süre kullanılabilmektedir.

 

Beton Direkli Tel Çit Nasıl Uygulanır?

Beton direkler uygulanırken 3 metre mesafeyle 50 cm çukur açılır. Çukurun boyutu 40x40'tır. Açılan çukurlara beton direk tel çitler itinayla yerleştirilir. Dikilen direklerin orta kısımlarına 45 metre arayla çift taraflı payanda monte edilmektedir. Son olarak ise direğin düz kısmına fens örgü teli çekilmektedir. Bu şekilde 3 sıra tel çekilir ve işlem tamamlanır.

 

Bu direkler sayesinde çalıştığınız alanlar güvenli bir bölge haline gelir. Beton direkler üzerinde her tür tel çit kullanılabilir. Beton direk uygulamalarında boyama yerine dökme renkli beton direkler kullanılır. Ayrıca istenilirse dekoratif beton direk çitlerde uygulanmaktadır. Beton direkler monte edilirken alt, orta ve üst olmak üzere 3 sıra halinde gergi teli çekilmektedir. Bu gergi telleri galvaniz veya PVC kaplı olabilir. İnşaat alanlarının, arazilerin ve binaların korunması amacıyla çekilecek olan teller için kullanılan bu direkler sayesinde bölge daha korunaklı hale gelir. Tehlikelere karşı caydırıcı niteliği yüksek olmayıp orta seviyede güvenlik sağlar. Beton direkli çit ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.