ÜRÜN DETAY

Boru Pano Çit


Ürün Kodu: 1571
Fiyat: Girilmedi

Bina çevreleme sistemleri arasında olan boru pano çit sistemleri, dış mekanlara dekoratif görüntü oluşturmaktadır. Pano çit sistemleriyle güvenliğiniz üst düzeye taşınmaktadır. Gerek ev gerekse işyerlerinde özel olarak korunacak alanlara çeşitli boru pano çit modelleri kullanılmaktadır. Çit sistemleri arasında en yeni modellerden birisi boru pano çitlerdir. Kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz boru pano çitleri sizlere en ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz.

 

Boru Pano Çit Özellikleri

Bu çitlerin en önemli özelliği binaların belirli alanlarına uygulanmasıdır. Örneğin spor sahaları etrafı gibi özel olarak korunan bölgelere bu çitten yapılmaktadır. Sağlam, işlevsel, estetik ve güvenli olmasının yanı sıra kolay kullanım imkanına sahiptir. Boru pano çitler ile dış mekanlarınız güvenlikli ve estetik bir görünüme kavuşur. Modern bir görünüme sahip olan boru pano çitler ile mekanlarınızın havasına farklı bir ambiyans katabilirsiniz. Boru pano çitler, sıcak galvaniz ile kaplanmış olup bir ömür boyu kullanılabilecek sağlamlığa sahiptir. Bu çitler hava şartlarından etkilenmemektedir. Herhangi bir bakım gerektirmediği gibi boya da gerektirmez. Bu çitlerin özelliği bina ve mekanlarınızın dışarıdan görünümünü etkilememesidir. Boru pano çitler, binalara güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca rijit bir duruşu vardır. Boru pano çitlerin montalama işlemleri için özel çerçeveler kullanılmaktadır. Özel alanlarınız için uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün olup estetik görünmektedir. Çevre güvenliğini sağlamanın yanı sıra etrafta fazlalık gibi görünmez. Şık bir görüntü oluşturur. Sizde çevre güvenliğiniz için boru pano çitleri tercih edebilirsiniz.

 

Diğer ürünlerimizde olduğu gibi boru panel çit ürünümüzde de ekonomik fiyat garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizi inceleyerek sizde dış mekanlarınız için en uygun modeli alabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik ürün çözümleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürün için sipariş talebinde bulunabilirsiniz. 


Etiketler: etiker,