ÜRÜN DETAY

Fens Teli


Ürün Kodu: 1572
Fiyat: Girilmedi

Dünya genelinde ve ülkemizde güvenlik tedbiri olarak jiletli teller ve güvenlik çitleri çok sık kullanılmaktadır. Güvenlik çitleri kullanımı bakımından Amerika lider ülkelerden birisidir. Her ülkede güvenlik çitleri farklı alanlarda kullanılabiliyor. Ülkemizde ise azımsanmayacak bir oranda kullanılmaktadır.

 

Fens teli, düz olarak üretilmiştir. Fens teli, güvenlik amaçlı kullanılan tellerin belli bir ölçüyle sarmal bir şekilde işlem görmesine denilmektedir. Dolayısıyla bu tel güvenlik sağlanmak istenildiği zaman kullanılmaktadır. Yaygın olarak halı sahalara yakıştırılan fensler, aynı zamanda basketbol sahaları içinde idealdir. Bununla beraber villalarda bahçelerin etrafı için fens teli kullanılmaktadır. Ayrıca arazi çevirmeleri için tenis kortları için güvenlik amaçlı fens teli kullanılmaktadır. Fens teli fiyatları çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok rağbet gören fens telleri, galvaniz ve pvc kaplı olarak üretilmektedir. Bu tel genel olarak güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Ancak futbol sahalarında dekor çimle beraber kullanıldığında son derece estetik bir görünüm teşkil etmektedir.

 

Fens Teli Özellikleri

Bu teller yapıldığı malzemeye bağlı olarak farklı ebatlarda üretilmektedir. Paslanmayan bu teller uzun yıllar boyunca korozyona uğramadan kalabilir. Zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Firmanın sektörde 35 yıllık deneyimi bulunmaktadır. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz fens telleriyle sizlere en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz. Bu tel alan çevirmede kullanılmaktadır. Fens telleri fazla seçenek alternatifiyle karşımıza çıksa da en çok kullanılanlar galvaniz ve PVC kaplı olanlardır. Güvenlik için başta da söylemiş olduğumuz gibi çitler kullanılıyor. Bunları yüksek güvenlik çiti, jiletli tel, galvaniz güvenlik çiti gibi çeşitli türlerde görmek mümkün. Bu çitlerin satışı ise metreyle değil top işi satılmaktadır. Toptan alışlar daha ekonomik olup daha çok tercih edilmektedir. Kaliteli fens teli arayanlar için en iyi üretim garantisini veriyoruz.


Etiketler: fens teli, tel örgü,