ÜRÜN DETAY

Galvaniz Kafes Teli


Ürün Kodu: 1564
Fiyat: Girilmedi

Galvaniz Kafes Teli Sistemleri

Büyük çiftliklerde veya hayvanat bahçelerinde, hayvanların açık havada tutulması zordur. Başında beklenmeyen hayvan, saniyeler içinde gözden kaybolur. Oysa galvaniz kafes teli sayesinde, hayvanların güneşten faydalanması ve rahatça otlanması mümkündür. Sıcak daldırma yöntemi ile hazırlanan galvaniz kafes teli, paslanma ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Geçmiş yıllarda döşenen amatör çit çeşitlerinden farklı olarak, bir kez döşedikten sonra çok uzun yıllar bakım yapmadan güvenle kullanma şansı yaratır. Ayrıca şık yapısı sayesinde, döşenen mekânın görüntüsünü tamamlar.

 

Galvaniz kafes teli, istenilen yüksekte üretilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde hayvan barınaklarında, spor komplekslerinde, kapalı halı saha yapımında, çiftliklerde, endüstriyel işletmelerde veya inşaat sektöründe sıkça tercih edilir. Ayrıca inşaatlarda kaba kumu elemek amacı ile kullanılabilir. Galvaniz kafes telinin özelliği, komple kaplanması gereken mekânlar için sıkça tercih edilmesidir. Şehrin içindeki halı sahalarda veya her gün ziyaretçi çeken hayvanat bahçelerinde şık görüntüsü ve hızlı profesyonel döşemesi ile kolayca kullanılır.

 

Galvaniz Kafes Teli Özellikleri Nelerdir?

 

Yerin 60-80 metre derinliğine çakılan vidalı direklere monte edilen galvaniz kafes teli, zorlama ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Direk aralıkları kullanım alanına göre düzenlenir. Deneyimli bir firma tarafından üretildiğinde oldukça gergin ve güvenli bir kullanımı vardır. Ayrıca başka mekâna taşınması gerektiğinde, vidalarından kolayca sökülüp taşınabilir. Fazla yer kaplamaz. Yeni yerine monte etmek için kısa bir işlem gerekir.

Galvaniz kafes teli edinirken, deneyimli bir firma araştırmak önemlidir. Kafes teli edindiğiniz firma, kurulumunu da üstlenecektir. Yalnızca 1-2 saat içinde tamamlanan kurulum, ayrıca zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Galvaniz kafes telinin kaliteli bir malzemeden üretilmesi kullanım süresini uzatacaktır. Tel kalınlığı ve göz araları istenilen ebatta ayarlanabilmektedir. Bir kez döşendikten sonra, bakım yapmadan çok uzun yıllar güvenle kullanma şansı yaratan teknolojik bir üründür. 


Etiketler: etiker,