ÜRÜN DETAY

Galvaniz Tel Örgü


Ürün Kodu: 1576
Fiyat: Girilmedi

Şehir dışında kalan büyük alanların korunması için kullanılan galvaniz tel örgü çeşitleri; dayanıklı yapısı ve estetik görüntüsü sayesinde çok amaçlı olarak kullanılabilir. Genellikle spor komplekslerinde, okul bahçelerinde, fabrika arazilerinde, hapishane veya çiftlik çevresinde tercih edilen bir üründür. Ayrıca ince yapısı nedeni ile güneşi kesmez. Bu sebeple bağ ve bahçelerde duvar olarak en sık kullanılan üründür. İstenilen yükseklikte üretilebildiği için, kullanım alanı oldukça fazladır. Geniş arazilerde sıkça kullanılır bu sebeple metre cinsinden değil, tel topları olarak satışı yapılmaktadır. Satıcı firma tarafından birkaç saat içinde montajı yapılır.

 

Galvaniz Tel Örgü Özellikleri Nelerdir?

 

Sıcak daldırma yöntemi ile hazırlanan galvaniz tel çit örgünün en belirgin özelliği; güneş, yağmur, rüzgâr, kar gibi hava olaylarına ve neme dayanıklı olmasıdır. Paslanma yapmayan bu ürünü, bir kez döşedikten sonra çok uzun yıllar güvenle kullanma şansınız bulunur. Ayrıca deneyimli bir ekip tarafından montaj yapıldığında, itme veya zorlama ile kopması mümkün değildir. Son yıllarda profesyonel olarak döşenen galvaniz tel örgüler, birkaç metre ara ile demir borulara bağlanır. 50-80 metre derine çakılan bu direkler sayesinde tel örgülerin gergin ve sağlam olması mümkündür. Ardından galvaniz tel örgüler dikilen direklere monte edilir. Yüksekliği istenilen miktarda artırılabilmektedir. Galvaniz malzemeden üretildiği için ayrıca bakım yapmak gerekmez.

 

Galvaniz tel örgülerin, dikenli tel veya jiletli tel ile güçlendirilmesi mümkündür. Özellikle bağ ve bahçelere hayvan geçişini önlemek amacı ile yapılan bu uygulama, zahmetlice dikilen bitkilere zarar gelmesini önler. Yerleşim yeri dışındaki bahçelerde güvenliği sağlamak için güvenli ve deneyimli bir firmadan galvaniz tel örgü çeşitlerinden edinmek gerekir. Hem malzemenin kalitesi hem montajın sağlamlığı güvence altına alınmış olur. Çok uzun yıllar ekstra bakım yapmadan kullanma şansı yaratır. 

En uygun Tel Örgü fiyatları için firmamıza ulaşın. www.istanbultelorgu.com


Etiketler: etiker,