ÜRÜN DETAY

PVC Dikenli Tel


Ürün Kodu: 1577
Fiyat: Girilmedi

PVC dikenli tel geniş arazileri koruma altına almak amacı ile sıkça kullanılan bir üründür. Fabrika, depo, ambarlarda ve tarlalarda hem sınır belirlemek hem güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama teller yani PVC dikenli düşük veya yüksek karbonlu teller, belirlenmiş alanlara canlı giriş çıkışını kontrol altında tutar. Tarlalarda, bitkilere zararlı hayvanların ulaşmasını önler. Yine besicilikte hayvanların kaçmasını önleyen bir üründür. Bu sebeple tarım ve hayvancılık ile uğraşan bireylerin sıklıkla kullandığı malzemeler arasında yer alır. PVC dikenli tel çeşitleri, son yıllarda dünya standartlarında üretilmektedir.

 

PVC Dikenli Tel Özellikleri Nelerdir?

 

Açık alanda kullanıldığı için dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Yağmur, kar, güneş veya rüzgârdan etkilenmez. Titizlikle montaj yapıldığında, dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Yani bir kez döşenen ve uzun yıllar değişim yapmadan kullanılabilen özellikte üretilir. 10 cm ara ile döşenen keskin dikenleri sayesinde, tarım alanlarının güvenliğini sağlar. Metre veya rulo halinde PVC dikenli tel almak mümkündür. Yüksekliği; arazinin özellikleri göz önüne alınarak, montaj aşamasında kararlaştırılır. Geniş arazilerde kullanıldığı için, hesaplı PVC dikenli tel üretimi yapan firmalar ile çalışmak önemlidir.

 

Tarım alanları gibi geniş alanların güvenliğini sağlamak amacı ile her türlü çit çeşidini PVC dikenli tel ile tek sıra veya üç sıra döşeyerek güçlendirmek mümkündür. Yine beton duvarların üzerine kolaylıkla monte edilebilir. Müşteri tercihine göre, istenilen renkte üretimi yapılabilir. PVC dikenli teller, uygulandığı bölgede görsel bir şıklık yaratan ve yüksek koruma sağlayan bir üründür. Fakat kaliteden ödün vermemek için deneyimli bir firmadan edinmek gerekir. Zira piyasada oldukça ucuz satılan ama yalnızca birkaç ay dayanan klasik dikenli tel çeşitleri mevcuttur. PVC dikenli teller, bu tellerden çok daha uzun ömürlü olarak özel üretilir.