ÜRÜN DETAY

PVC Kafes Teli


Ürün Kodu: 1565
Fiyat: Girilmedi

PVC kafes teli, uzun dayanma ömrü ve şık görüntüsü sayesinde; bahçe dekorasyonunda, kümeslerde, apartman boşluklarında, fabrika bahçelerinde veya spor komplekslerinde çok rahat kullanılabilmektedir. Sıradan kafes tellerinin aksine renkli ve bahçe dekorasyonu ile uyumlu PVC kafes telleri mevcuttur. Her türlü hava şartına dayanıklı olarak üretilen bu ürün, bir kez döşendikten sonra çok uzun yıllar bakım yapmadan kullanma şansı yaratır. Bu avantajı PVC kafes tellerine talebin artmasına neden olmaktadır. PVC kafes tellerinin satışını yapan firmamız, siparişe göre istenilen ebatta kafes teli üretim ve montajını gerçekleştirmektedir. Ülkenin hemen her bölgesine satış ve montaj yapılmaktadır.

 

Bahçeli evlerde kümes yapımında kullanılan PVC kafes teli, bahçede beslenen kümes hayvanlarının belirli alan dışına çıkmasını önler. Aynı zamanda güneş kesmeyen bu tel sayesinde tamamen doğal şartlarda hayvan besleme imkânı bulunur. Şık görüntüsü sayesinde, bahçenin çok daha şık görünmesine olanak tanır.

 

PVC Kafes Teli Özellikleri Nelerdir?

 

Apartman boşluklarını çok daha korunaklı hale getirmek amacı ile PVC kafes teli tercih edilmektedir. Çocukların güvenliği için kullanılan bu teller, şehir kalabalığındaki apartmanların, dış görüntüsünü tamamlar. Aynı zamanda uzun dayanma ömrü ile bakım veya değişim gerektirmeyen sağlıklı bir ürün olarak, sıkça tercih edilir.

 

Fabrika bahçelerinde özel bölmeler yaratmak amacı ile de PVC kafes telleri kullanılmaktadır. Hayvan barınağı yapmak, tarım alanları oluşturmak veya hırdavat depolamak için kullanılan bu teller, fabrika bahçelerinin yeşilliğini tamamlar. Çalışanların kullanımı için spor alanları oluşturmak için de doğaya uyumlu ve kullanışlı bir üründür. PVC kafes teli satışı yapan birçok firma mevcuttur. Fakat deneyimli firmadan edinilen kafes telleri, çok daha uzun yıllar kullanma şansı yaratır. Ayrıca PVC kafes tellerinin satışını yapan firmamız tarafından, 1-2 saat içinde montaj yapılarak zaman tasarrufu sağlar.


Etiketler: etiker,