ÜRÜN DETAY

Rüzgar Önleme Tülü


Ürün Kodu: 1569
Fiyat: Girilmedi

Rüzgar Kesici Çit Filesi  Tülü

 

Bina ve çevresinde rüzgarı kesecek yapıların olmadığı yerde aşırı rüzgar ve fırtınaların etkisinde kaldığı herkes tarafından bilinir. Bu tür binaların balkonlarında bahçelerinde ağız tadı ile oturmak neredeyse imkansızdır. Ancak son senelerde değişik özelliklerde imal edilen rüzgar kesici çit filesi, açık alanlarda rahat bir şekilde oturmaya ortam hazırlar. Rüzgar kesici çit filesi oldukça kullanışlı ve estetiktir aynı zamanda, binaya uyum gerçekleştiren değişik renk ve modelleri ve  uzun vakit dayanıklılığı, rüzgar, yağmur ve güneş etkisi ile aşınmayan bir üründür.

 

Rüzgar kesici çit filesinin bazı kullanışlı özellikleri de şunlardır;

Ürün sayesinde, aşırı sıcak ve dik açıyla gelen yoğun güneşin gelmesi engellenebilir. Evinizin balkonunda veya bahçesinde otururken ailenizi ve sizi kimsenin görmemesini sağlayarak rahat edebilirsiniz. Yazlıkların ve yayla evlerinin aşırı güneş ve rüzgara maruz kaldığı bilinir. Sıradan brandalar ile balkon ve bahçelerini kaplamak, binanın çirkin gözükmesine neden olur. Halbuki kaliteli ve estetik bir şekilde hazırlanan rüzgar kesici çit filesi, evin güzelliğini kaybetmeden güneş ve rüzgardan korunmasını sağlar.

 

Rüzgar Önleme Tülü Özellikleri Nelerdir?

 

Bahçelerin kıyı çitlerine monte edilen bu ürün bitkileri dış etkenlerden, rüzgardan ve kavurucu güneşten muhafaza eder. Rüzgar kesici çit filesini daha değişik bir tabirle rüzgâr engelleme tülünü, ev ve iş yerleri dışında değişik mekanlarda da kullanmak mümkündür. Genellikle futbol sahalarının, tenis sahalarının ya da basketbol sahalarının kısaca spor komplekslerinin etrafında sık sık kullanılır. Topun rüzgardan etkilenmesini engel olur ve spor yapan kişilerin rahatlığını sağlar. Yine rüzgar kesme özelliğinin yanında, spor yapan kişilerin etrafta yaşayanlara karşı rahat olmasını sağlar.

Rüzgar kesici çit filesini, daha eskiden döşenen değişik yapıdaki çitlerin üstüne eklemek daha sağlıklı olur. Düz hatlı tel çit, kaynaklı tel çit, jiletli tel çit ve bunun gibi birçok çit çeşitlerine de rahatlıkla monte edilebilmektedir.


Etiketler: etiker,