ÜRÜN DETAY

Yüksek Güvenlikli Çit


Ürün Kodu: 1567
Fiyat: Girilmedi

YÜKSEK GÜVENLİKLİ ÇİT SİSTEMLERİ

 

Üst seviye güvenlik gerektiren petrol rafineleri, doğal gaz dağıtım alanları ve askeri alanlar gibi güvenli olması şart olan yerlerde yüksek güvenlik çiti kullanılır. Bu çitin özelliği tırmanma, kesilme gibi risk içeren durumlara karşı üst düzey güvenlik sağlamaktır. Bu çit sık göz aralıklarına sahiptir. Bazı mekanlar için bu çit oldukça elverişlidir. Bu mekanlar arasında askeri bölge, hızlı tren, havaalanı, maden alanı, fabrikalar, otoban, spor kompleksleri bulunmaktadır.

 

Yüksek Güvenlik Çit Özellikleri

Yüksek güvenlik çiti diğer çitlere nazaran farklı özellikler içerir. Genel olarak çit telleri 12.7*76.2 mm aralığında olup 4-6 mm kalınlığında üretilmektedir. Bu çitlerin kaplaması sıcak daldırma galvanizden yapılmaktadır. Ayrıca yüksek güvenliği sağlamak için jiletli teller bulunmaktadır. Bu çitler herkesin ihtiyacına göre farklı şekilde tasarlanmaktadır.

 

Bu çitlerin birçok özelliği bulunmakla birlikte dayanıklı olması, hava koşullarından etkilenmemesi gibi özellikleri avantaj sağlamaktadır. Yüksek miktarda güvenlik sağlar. Üzerinden tırmanılarak geçilmesi mümkün olmayan yüksek güvenlik çiti, çevrelediği binanın dışarıdan görünmesini engellemektedir. Bununla beraber hava şartlarından etkilenmez. Yani yağmur, kar, dolu gibi hava şartlarından dolayı yüksek güvenlik çitinde herhangi bir paslanma, renk bozulması görülmez.

 

Yıllardır sektörde yer alan firmamız çeşitli panel çit modelleriyle estetik açıdan dış manzarayı kapatmayan çit seçenekleri sunmaktadır. Estetik ve güvenliği birlikte karşınıza getirmekteyiz. Yüksek güvenlik çiti ürünlerimizden ihtiyacınıza göre seçip yaparak özel ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyat aralıklarında sizler için kaliteli çit ürünleri üretmekteyiz. Mekanlarınızı muhafaza ederken bir yandan estetik görünmesini de sağlıyoruz. Yüksek güvenlik çitleri yaygın olarak yeşil renkte üretilmektedir. Bununla beraber farklı renkler için talepte bulunabilirsiniz. Fiyat teklifi ve merak ettiğiniz diğer konular için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


Etiketler: çit, güvenlik, panel çit,